Rytuał separacyjny jest skierowany do osób, które pragną odcięcia się od szkodliwych związków. Jego efektem jest wygaśnięcie uczuć albo choćby skrócenie okresu cierpienia i straty po rozstaniu. Służy do ożywienia i zarządzania negatywnymi emocjami efektywnie oraz szybko. Pomaga również otworzyć się na nową relację, bez ciągłego pytania o przeszłość, co pozwala na lekkie ruszenie do przodu.

Możliwe jest również wykorzystanie go w konflikcie z kolegą z pracy lub sąsiadem – jego zadaniem jest odcięcie energetycznego połączenia, co pomaga poczuć się lepiej. Jeśli Twój związek jest zagrożony przez obecność trzeciej osoby, ten rytuał też może okazać się przydatny.

Ten rytuał może również okazać się pomocny, gdy Twój związek zakończył się, a osoba, którą kochasz, jest już w nowym związku, ale Ty nie możesz pogodzić się ze stratą i nadal pragniesz powrotu tej osoby. Jest to bezpieczny rytuał oparty na białej magii. Czasami, w zależności od sytuacji, można go przeprowadzić razem z innym rytuałem.

Rytuał trwa dziesięć dni i jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Mimo, że twój wkład może wydawać się niewielki, jest niezbędny dla powodzenia rytuału. Otrzymasz ode mnie wszelkie instrukcje, przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku.

Ilość sesji – 10

Łączny koszt rytuału – 350 zł