To jeden z najsilniejszych rytuałów, przeznaczonym dla osób, które pragną odnowić związek, który już dawno zakończył się i gdzieniegdzie uczucie całkowicie zgasło. Symbolizuje go feniks, mityczny ptak odradzający się ze swojego popiołu, podobnie jak związek, który niegdyś przestał istnieć, ale dzięki temu rytuałowi ma szansę odrodzić się na nowo.

Głównym zadaniem tej praktyki jest ponowne zapalenie iskry miłości, namiętności i satysfakcji erotycznej u Twojego wybranka. Efekt rytuału z założenia jest długotrwały i ma za zadanie odbudowywać uczucie w przypadku jakichkolwiek późniejszych problemów w związku. Jest wykorzystywany w sytuacjach wydających się całkowicie beznadziejnymi i daje nadzieję na odrodzenie związku nawet po długim czasie od rozstania.

Rytuał ten jest bardzo mocny i jego odwrócenie jest bardzo trudne. Osoba zdecydowana na ten krok musi być absolutnie pewna swojego wyboru, ponieważ powoduje trwałe zmiany.

Rytuał trwa 28 dni, jest prowadzony według gotowego schematu, przy czym ukierunkowany jest na konkretny przypadek. Każda sytuacja jest unikalna, tak jak każdy człowiek i jego historia. Dlatego podchodzę do każdego przypadku indywidualnie z empatią i zaangażowaniem.

Twój wkład, nawet jeśli wydaje się niewielki, jest kluczowy dla sukcesu rytuału. Powinieneś połączyć się z nim i uwolnić swoją energię. Tylko wtedy rytuał ma największe szanse powodzenia. Twoje szczęście jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę.

W moim podejściu wyróżnia mnie to, że nie pomijam Cię w mojej pracy, co jest często praktykowane przez innych rytualistów. Twoja energia jest najważniejsza. Otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne instrukcje i przeprowadzę cię przez cały proces.

Ilość sesji – 28

Łączny koszt rytuału – 900 zł