Rytuał egipski stanowi jeden z najstarszych rodzajów obrzędów magicznych, który narodził się w Egipcie. To tam doświadczeni kapłani wykorzystywali energię astralną do połączenia dwojga ludzi. Ten starożytny, lecz potężny rytuał, oparty na białej magii, cieszy się nadal popularnością dzięki swojej skuteczności i bezpieczeństwu.

Szczególnie polecany jest w trudnych sytuacjach, gdy związek rozpadł się z różnorodnych powodów, czasem trywialnych, czasem poważnych. Jest to idealne narzędzie do przywrócenia ukochanej osoby, a szczególnie skuteczne, gdy uczucia pomiędzy zakochanymi nadal istnieją, nawet jeśli z jednej strony są one silniejsze, a z drugiej nieco przygasły.

Praktykowany jest również w momentach, gdy związek jest zagrożony, a jego uczestnicy pragną go uratować. Efekt jego działania potrafi sprawić, że związek stanie się bardziej stabilny, oparty na wzajemnym szacunku i miłości aż do końca życia.

Choć nie jest to rytuał na sytuacje całkowicie beznadziejne, może okazać się niezwykle pomocny w trudnych okolicznościach. Według filozofii starożytnych Egipcjan, uczestnicząc w tym rytuale, uczucia uczestników mieszają się z energią astralną, co następnie przekazywane jest wybranej osobie w postaci energii. Rytuał ten nie narusza wolnej woli innej osoby, ale raczej sprzyja myśleniu o tworzeniu zdrowej, pozytywnej relacji i dostarcza energii do podjęcia działań w tym kierunku.

Rytuał trwa czternaście dni, nie jest schematyczny, ponieważ każdy przypadek jest inny. Jak każdy człowiek ma swoją unikalną historię, tak każdy rytuał jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb. Do osiągnięcia oczekiwanych efektów będzie niezbędne pewne Twoje zaangażowanie.

Pamiętaj, że w mojej pracy Twoje szczęście jest dla mnie nagrodą za ciężką pracę i energię, którą wkładam, co czasem prowadzi do ogromnego wyprężenia. Dlatego wyróżniam się na tle innych rytualistów – Twoja energia jest tu kluczowa. Otrzymasz ode mnie wszystkie instrukcje, przeprowadzę Cię przez cały proces, który nie jest skomplikowany.

Ilość sesji – 14

Łączny koszt rytuału – 450 zł

Zachęcam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.