Dedykowany rytuał miłosny stanowi idealną propozycję dla osób, które doświadczają przepracowań związanych z problemy w relacjach partnerskich. Został on zaprojektowany jako odpowiedź na trudności, wynikające z braku porozumienia między partnerami czy nawet po zakończonym związku.

Jest to praktyka bazująca na białej magii, która składa się z pięciu spotkań. Cały proces przeprowadzam osobiście, a koszt usługi wynosi 300 zł.

Zastosowanie tego rytuału miłosnego widzę w następujących sytuacjach:

  • Twoje relacje są na skraju przepaści, a rozmowy z partnerem nie prowadzą już do porozumienia, co skutkuje zwiększającym się ryzykiem rozstania.
  • Twoje uczucia do partnera zaczynają zanikać, monotonia codzienności staje się przeszkodą i nie wiesz, jak poradzić sobie z tym problemem.
  • W Twoim związku pojawia się osoba trzecia, doszło do zdrady czy istnieje ryzyko, że coś takiego prędko może się wydarzyć.
  • Twój związek zakończył się niedawno, a Ty masz chęć go odbudować.

Sugerowany rytuał miłosny jest oparty na białej magii, co gwarantuje, że emocje, które zaczynają się rodzić między dwojgiem ludzi są naturalne. Co ważne, także nie powoduje on żadnych niepożądanych skutków.