Spętanie miłosne

Rytuał spętania miłosnego, znany również jako zaklęcie przywiązania, jest prastarym obrzędem, którego głównym celem jest związanie danej osoby.

Rytuał egipski

Rytuał egipski stanowi jeden z najstarszych rodzajów obrzędów magicznych, który narodził się w Egipcie. To tam doświadczeni kapłani wykorzystywali energię astralną do połączenia dwojga ludzi.

Rytuał lustra

Lustra, od momentu ich odkrycia, uchodzą za artefakty o magicznym charakterze, które gromadzą energię osoby odzwierciedlonej oraz otoczenia, a także odbijają światło.

Rytuał Feniksa

To jeden z najsilniejszych rytuałów, przeznaczonym dla osób, które pragną odnowić związek, który już dawno zakończył się i gdzieniegdzie uczucie całkowicie zgasło. Symbolizuje go feniks, mityczny ptak odradzający się ze swojego popiołu, podobnie jak związek, który niegdyś przestał istnieć, ale dzięki temu rytuałowi ma szansę odrodzić się na nowo.

Rytuał separacyjny

Rytuał separacyjny jest skierowany do osób, które pragną odcięcia się od szkodliwych związków. Jego efektem jest wygaśnięcie uczuć albo choćby skrócenie okresu cierpienia i straty po rozstaniu.

Rytuał ochronny

Rytuał ochronny jest dedykowany dla osób, które czują, że są zagrożone lub niespokojne. Może być to przeczuwanie, obawa przed klątwą, użycie czarnej magii przeciwko Tobie, czy negatywne intencje innych ludzi.