Lustra, od momentu ich odkrycia, uchodzą za artefakty o magicznym charakterze, które gromadzą energię osoby odzwierciedlonej oraz otoczenia, a także odbijają światło. Ze względu na te właściwości, mogą być one używane w obrzędach magicznych, zarówno o pozytywnym, jak na przykład w procesie przywrócenia ukochanej osoby, jak i negatywnym wpływie, do rzucania uroków lub klątw oraz odbijania negatywnych energii. W przeszłości lustra były dostępne jedynie dla elit i kapłanów, co wynikało z wiary w ich magiczną moc.

Prezentowany rytuał jest dedykowany dla osób pragnących odzyskać ukochanego/ukochaną, zwłaszcza gdy sytuacja jest trudna i od rozstania nie upłynęło więcej niż sześć miesięcy. Jest to mocny rytuał z obszaru białej magii.

Energia zgromadzona w lustrze w czasie pracy jest skumulowana, następnie odbijana w stronę partnera. W trakcie tego rytuału dokonuję również oczyszczenia oraz odcinania wpływu negatywnych osób.

Rytuał ten trwa od 21, natomiast jego przebieg nie jest schematyczny i jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb, mając na uwadze, że każdy przypadek jest unikalny. W mojej pracy staram się zachować wielką empatię i zaangażowanie.

Ilość sesji – 21

Łączny koszt rytuału – 700 zł